OPORTUNITATE DE ANGAJARE

RECEPȚIONIST

DESCRIEREA JOBULUI

Îți dorești un loc dе muncă stabil? Ești o persoană comunicativă, sociabilă, atentă la detalii și dornică să învețe lucruri noi? Te așteptăm în echipa Alpha Clinic!

Candidatul ideal

  • Capacitate de organizare şi planificare

  • Cunoştinţe bune de operare în MS Office

  • Persoană comunicativă, amabilă și eficientă

  • Dorință dе implicare într-un mediu performant

Echipa Alpha Clinic este formată dintr-un colectiv profesionist, bazat pe valori solide: responsabilitate, perseverență, seriozitate, respect și empatie.

Misiunea noastră este să asigurăm calitatea și siguranța actului medical, iar fiecare pacient care ni se adresează să plece mulțumit din punct de vedere medical, dar și financiar.

Dacă îți dorești să evoluezi în carieră, te așteptăm în echipa noastră din Oltenița!

Vrei să aplici? Folosește formularul de contact aflat mai jos în această pagină. Nu uita să-ți adaugi CV-ul.

Timp limită

Această oportunitate de job este valabilă pe termen nedefinit.

Locație

Oltenița

Program de lucru

Full-time

Crezi că este jobul potrivit pentru tine?

Aplică folosind formularul urmator. Nu uita să atașezi CV-ul!