OPORTUNITATE DE ANGAJARE

SECRETARĂ

DESCRIEREA JOBULUI

Căutăm Secretară care să se alăture echipei noastre din Călărași într-un mediu de lucru plăcut și modern

Candidatul ideal

  • pregătire: Studii medii de specialitate;

  • cunoștințele de contabilitate primară reprezintă un avantaj;

  • foarte bune cunoștințe în MS OFFICE (Word, Excel);

  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;

  • capacitate de a respecta termene limită;

  • atenție la detalii;

  • dorința de a învață lucruri noi;

  • responsabilitate, proactivitate, corectitudine și seriozitate;

Ce vei face

  • Asigurarea suportului administrativ;

  • Sortare și distribuire corespondență;

  • Arhivarea și actualizarea bazei de date documente;

  • Înregistrarea corectă și la zi a datelor de contabilitate primară și gestiune contabilă;

  • Ține evidentă relației firmei cu furnizorii de servicii diverse (furnizori de servicii medicale, protecția muncii, payroll și admin, firme de curierat, etc)

  • Întâmpinarea clienților/ colaboratorilor și asigurarea protocolului;

Vrei să aplici? Folosește formularul de contact aflat mai jos în această pagină. Nu uita să-ți adaugi CV-ul.

Timp limită

Această oportunitate de job este valabilă pe termen nedefinit.

Locație

Călărași

Program de lucru

Full-time

Crezi că este jobul potrivit pentru tine?

Aplică folosind formularul urmator. Nu uita să atașezi CV-ul!